24.11.2021

ANSYS w AGH


Miło nam poinformować, że na okres 5 lat (do września 2026) pracownicy, doktoranci i studenci AGH mają możliwość korzystania z ogólnouczelnianej licencji specjalistycznego oprogramowania ANSYS w wersji Academic Multiphysics Campus Solution wraz z usługą wsparcia technicznego TECS, świadczoną przez firmę Mesco w ramach umowy z AGH. Oprogramowanie zostało zakupione w ramach realizacji Działania 16 projektu IDUB.

Pakiet służący do modułowego oprogramowania i zaawansowanych narzędzi do analiz numerycznych ANSYS obejmuje:

  • 25 licencji badawczych typu Academic Research przeznaczonych dla pracowników,
  • 250 licencji dydaktycznych typu Academic Teaching przeznaczonych dla pracowników, doktorantów, studentów oraz do wykorzystania w laboratoriach.

Szczegółowe informacje dot. zawartości pakietu oraz dostępu do oprogramowania znajdują się na stronie: https://www.cri.agh.edu.pl/licencje-i-oprogramowanie/ansys/

W celu zapoznania się z zawartością i nowościami pakietu ANSYS Academic Multiphysics Campus Solution zapraszamy na webinarium organizowane przez firmę MESCO, które odbędzie się w dniu 30 listopada o godz. 14:00. Uczestnictwo w webinarze wymaga wcześniejszej rejestracji na stronie: https://mesco.com.pl/ansys-na-akademii-gorniczo-hutniczej-w-krakowie/ Po zarejestrowaniu zostanie przesłany link do webinara. Zapraszamy do udziału.