Centrum Rozwiązań Informatycznych utrzymuje serwer list dyskusyjnych oparty o oprogramowanie Mailman. Mechanizm list dyskusyjnych pozwala na przesyłanie poczty elektronicznej przez każdego z subskrybentów danej listy do wszystkich pozostałych jej subskrybentów. Mailman pozwala na tworzenie list zarówno otwartych (każdy może się zapisać), jak i zamkniętych (tylko administrator listy może dodawać nowych sukskrybentów), a także moderowanych (wiadomości od subskrybentów rozsyłane są dopiero po zatwierdzeniu przez moderatora) lub ukrytych (nie pojawiają się w spisie istniejących list). Do dyspozycji administratorów i moderatorów list jest wygodny panel zarządzania dostępny przez WWW. Archiwa list dyskusyjnych istniejących przed rokiem 2012 dostępne są osobno. Osoby zainteresowane utworzeniem listy dyskusyjnej proszone są o kontakt mailowy.

Ponadto, CRI posiada serwer usługi Usenet, news.agh.edu.pl, dostęp do którego jest możliwy ze wszystkich komputerów w Uczelnianej Sieci Komputerowej. Serwer prowadzi wszystkie grupy hierarchii pl.* oraz Big8, nie prowadzi natomiast grup binarnych.

CRI udostępnia również prostą tablicę ogłoszeniową, na której zamieszczać można krótkie ogłoszenia o kupnie/sprzedaży, mieszkaniach/pokojach dla studentów itd. Ogłoszenia są moderowane.